Impwar Bosch Service

Szukasz samochodu we Wrocławiu i okolicach? A może potrzebujesz naprawy czy przeglądu technicznego? W takim razie dobrze trafiłeś! Autoryzowany dealer marki Nissan pomoże Ci w każdej sytuacji. 20 lat doświadczenia w tej branży to najlepsza  gwarancja jakości i niezawodności.

Co oferuje dealer „Impwar”?

Mimo, że Impwar to firma będąca dealerem marki Nissan, to nie skupia się ona jedynie na sprzedaży samochodów. Już od początku swojej działalności, czyli od 2003 roku, Impwar prócz sprzedaży aut nowych i używanych, skupiał się na usługach blacharsko-lakierniczych. Wówczas jedyny salon tego dealera znajdował się w Rzeszotarach. k. Legnicy. Rozwijająca się działalność doprowadziła do powstania kolejnych salonów – we Wrocławiu oraz w Bielanach Wrocławskich.

Jak już wspomnieliśmy, sprzedaż samochodów oraz usługi blacharsko-lakiernicze to nie wszystko. Obecnie prestiż firmy oraz jej powodzenie pozwoliło poszerzyć ofertę o dodatkowe usługi – sprzedaż oryginalnych części zamiennych, serwis mechaniczny, a także komis. Na wyposażeniu salonów Impwar jest także myjnia oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Usługi Impwar w skrócie

  • Sprzedaż samochodów nowych i używanych. Firma Impwar zajmuje się sprzedażą od samego początku działalności. Jeśli chcesz kupić auto we Wrocławiu lub okolicach i interesuje Cię właśnie Nissan, znajdziesz tutaj wiele atrakcyjnych ofert. Do wyboru samochody miejskie, rodzinne, crossovery, 4×4, sportowe oraz dostawcze.
  • Serwis mechaniczny. Wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem szybko naprawi każdą usterkę. Oryginalne części, które wykorzystywane są do napraw, pozwolą cieszyć się dłużej Twoim samochodem.
  • Serwis blacharsko-lakierniczy. Profesjonalny sprzęt blacharski, lakiernia z własną kabiną i mieszalnią lakierów to gwarancja sukcesu.
  • Części zamienne i akcesoria.  Wyłącznie oryginalne części do samochodów Nissan oraz innych marek. Części dostępne są również na zamówienie.
  • Myjnia oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.
  • Ubezpieczenia. W zakresie pakietu dealerskiego, czyli OC, AC, NNW, Assistance, a także wyłącznie OC.

Więcej informacji na stronie: http://www.impwar.pl/.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *