Impwar Bosch Service

Zgodnie z naczelną zasadą Impwar Bosch Service najważniejsza jest wysoka jakość świadczonych usług, która pozwala na uzyskanie pełnej satysfakcji każdego obsługiwanego klienta. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu najnowszego sprzętu diagnostycznego, nowych technologii oraz stosowaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Ważną składową efektu jest również praca osób, które z pasją i profesjonalizmem podchodzą do wykonywanych zadań.

Bogata oferta usług Impwar Bosch Service

Bosch Service jako marka z długoletnią tradycją odznacza się wysokim standardem świadczonych usług z zakresu motoryzacji na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw stale zmieniającym się potrzebom klientów dział Impwar Bosch Service oferuje najwyższy poziom usług z zakresu szeroko pojętej naprawy samochodów. Są to m.in.: wymiana pasków rozrządy, łańcuszków rozrządu, klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, bębnów hamulcowych, opon, geometria kół z użyciem profesjonalnych urządzeń diagnostycznych oraz wymianę oleju i filtra. Obsługiwane pojazdy to zarówno samochody osobowe, jak i samochody dostawcze do 3,5 tony.

Serwis świadczy również usługę wykonania przeglądów rejestracyjnych oraz uzyskanie odpowiedniego potwierdzenia przeprowadzonego badania. Ponadto Bosch Car Service oferuje bogaty asortyment części i różnorodnych akcesoriów samochodowych marki Bosch. Duża część elementów dostępna w sprzedaży w serwisie wchodzi w skład fabrycznego wyposażenia samochodów osobowych i ciężarowych większości działających na rynku producentów.

Usługi dodatkowe

Oprócz podstawowych usług wchodzących w skład oferty Bosch Service Impwar świadczy usługi dodatkowe. Wśród nich wymienić można chociażby: ofertę stacji kontroli pojazdów, serwis blacharsko-lakierniczy, serwis obsługi klimatyzacji, serwis ogumienia z przechowalnią, holowanie oraz pomoc drogową z samochodem serwisowym.

Osoby zainteresowane usługami Impwar Bosch Service mogą zasięgnąć rady doświadczonych Doradców Serwisowych, którzy służą profesjonalną pomocą i udzielają informacji w kwestii dodatkowych usług Bosch Car Service.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *