Innowacyjne rozwiązanie dla Twojego pojazdu

Zastanawiałeś się kiedyś nad dodatkowym wyposażeniem swojego samochodu? Co wtedy przychodziło Ci na myśl?

Może była to nowa klimatyzacja, zmiana radia na nowsze albo pokrowce, które będą zapewniały Ci komfortową podróż dzięki funkcji masaży i chłodzenia? Dzisiaj, powiemy Ci o dodatkowym wyposażeniu, które każdy kierowca musi posiadać. Jest to innowacyjna kamerka samochodowa Xblitz ghost. Dlaczego jest przydatna? Z jakiego powodu warto wyposazyć w nią swój pojazd? Czy opłaca się ją kupić? Dzisiaj, przekonasz się o przydatności tego kompaktowego i nowoczesnego urządzenia.

Nowa era rejestratora jazdy – Xblitz ghost

Wiele kierowców posiada już kamerkę samochodową w swoim pojeździe. Inni nie mogą się do niej przekonać, ponieważ nie znają przydatności i zalet takiego urządzenia. Dlaczego zatem warto je posiadać? Co nam daje wyposażenie się w to akcesorium?

Co zapewni Ci kamerka samochodowa?

Wyposażenie się w kamerkę samochodową zwiększa nasze bezpieczeństwo.

Po pierwsze, rejestrator nagrywa naszą podróż samochodem, więc zapisze także wypadek czy kolizję.

Po drugie, pokazanie nagrania, wskazuje sprawcę zdarzenia drogowego.

Po trzecie, jeżeli to nie my spowodowaliśmy kolizję, to mamy dowody na to, by domagać się odszkodowania.

Po czwarte, jeżeli jedziemy zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, a zatrzyma nas policja, ponieważ stwierdzi, że przejechaliśmy na czerwownym świetle, to możemy pokazać swoją niewinnośc dzięki nagraniu z rejestratora jazdy.

Co posiada kamerka Xblitz ghost?

Kamerka Xblitz ghost nagrywa w rozdzielczości FULL HD (1440 X 1080p/1280x720p 30kl/s), posiada szerokokątny obiketyw (kąt 120 stopni) oraz tryb HDR.

Dodatkowo, ten rejestrator jazdy jest wyposażony w funkcję monitorowania parkingu i w czujnik grawitacji. Sukcesywnie, te wszystkie innowacyjne rozwiązania mieszczą się w jednym, kompaktowym i nowoczesnym urządzeniu, które zachwyca nie tylko bogatą ilością przydatnych funkcji, ale i świetnym designem.

Dla kogo dedykowana jest kamerka Xblitz?

Jeżeli chcesz jeździć bezpiecznie, zapewnić sobie komfortową podróż i uniknąć stresowych sytuacji, to rejestrator jazdy Xblitz ghost jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Szerokiej drogi!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *