Technologia z głową

Wpływ nowych mediów i innowacyjnych rozwiązań technicznych na wszystkie dziedziny życia codziennego (zarówno prywatnego, jak i zawodowego) nikogo z nas już nie dziwi. W dobie cyfryzacji najwięcej do powiedzenia mają ci, dla których technologia nie jest pracą, ale stylem życia. Wszystko kręci się wokół wszechogarniającej idei postępu. Motoryzacja jest jak dziecko – fascynuje się i wchłania to, co nowe, niczym gąbka. Warto więc podyskutować o pojawiających się w niej nowych trendach. Czy tradycyjny mechanik to już przeżytek? Być może nie trzeba będzie długo czekać na zamianę ról…

Smartfon – drugie życie na wyciągnięcie ręki

Czy smartfon jest jeszcze telefonem czy już wyznacznikiem ludzkiej tożsamości? Coraz szybszy rozwój techniki wiąże się z gwałtowną dominacją podaży nad popytem. Jedno narzędzie umożliwia nam przeniesienie się do innego świata w ciągu zaledwie kilku sekund. Wystarczy jedno spojrzenie na ekran smartfona, abyśmy zostali złapani w sieć, z której nie można się już wydostać. Wciąż aktualne pozostaje pytanie, czy to media determinują nas, czy odwrotnie – nagle uświadamiamy sobie, że chcemy mieć więcej i więcej. Tylko czy rzeczywiście tego potrzebujemy…?

Nowe trendy – nowi my?

Jeszcze niedawno samochód służył nam do przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. Dziś jest to tak naturalne, że aż niezauważalne. Znacznie większą uwagę zwracamy na atrakcyjność naszego auta. Postrzegamy je jak naszą wizytówkę, nie jak zwyczajny środek transportu. Cyfrowe kluczyki, bezprzewodowa ładowarka elektryczna, wirtualne wspomaganie, opony sferyczne – to tylko kilka z wielu udogodnień, które mają nam ułatwić korzystanie z samochodu, zagwarantować oszczędność czasu i pieniędzy. Czyżby? To temat idealnie nadający się do dyskusji. Jedno jest pewne: nowość nas od siebie uzależniła. Lecimy do niej jak ćma do światła.

Co dalej?

Jak zdążyliśmy się przekonać, czasu nie da się zatrzymać. Pędzi jak oszalały i rusza… z piskiem opon. To jednak nic złego, dopóki zachowujemy zdrowy rozsądek. Jeśli szukacie najnowocześniejszych rozwiązań z głową – zajrzyjcie na http://www.impwar.pl/ – to innowacja, która ekscytuje!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *