„Nie chodź sam za samochodem” – wyprzedaż rocznika 2013 w Getin Leasing

leasingGetin Leasing wystartował z kampanią „Wyprzedaż rocznika i wiele innych ofert”. Na www.getinleasing.pl utworzono dedykowaną podstronę, na której we współpracy z salonami samochodowymi dostępna jest oferta wyprzedaży niemal wszystkich marek samochodów z polskiego rynku (ponad 3000 pojazdów).

Serwis umożliwia wyszukanie najatrakcyjniejszych samochodów, zapoznanie się online z aktualną ofertą (zdjęcie, opis, dane techniczne, oferta cenowa, korzystne rabaty) oraz nawiązanie szybkiego kontaktu z doradcą, który przedstawi możliwości finansowania zakupu, Dodatkowo osoby, które skorzystają z oferty leasingowej dla pojazdów z rocznika 2013 otrzymają kartę paliwową o wartości 100 zł.

Getin Leasing jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży i zajmuje trzecie miejsce w segmencie leasingu pojazdów. Spółka jako pierwsza na rynku wprowadziła najdłuższy leasing na rynku – wydłużając maksymalny okres trwania umowy leasingowej do 84 m-cy. Klienci salonów dealerskich współpracujących z Getin Leasing mają dostęp do finansowania zewnętrznego zarówno w postaci leasingu, leasingu mobilnego, jak i kredytu samochodowego. Dodatkowo, dealerom samochodowym spółka umożliwia finansowanie stocku. Getin Leasing wraz z Getin Noble Bankiem współtworzy innowacyjny projekt Bank Kierowcy.