Najczęściej zadawane pytania dotyczące wynajmowania samochodu

Wypożyczanie samochodów stało się bardzo modne, ale nadal sporo osób nie wie z czym się to je. Chcieliby wynająć auto, lecz obawiają się ukrytych kosztów, czy podpisania umowy najmu.
Dlatego tutaj dowiesz się, jak dokładnie wygląda wypożyczenie samochodu i rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.

W jaki sposób można wynająć samochód?

Samochód możesz wynająć online rezerwując go na stronie wybranej wypożyczalni. Jeśli wolisz bardziej bezpośredni kontakt z wypożyczalnią możesz również dokonać rezerwacji auta za pomocą numeru telefonu, który również znajdziesz na stronie.

Czy wynajęcie auta za pomocą rezerwacji internetowej jest bezpieczne?

Tak, jest bezpieczne i przede wszystkim bardziej komfortowe. Bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić jaką ofertę posiada wybrana przez Ciebie wypożyczalnia i za pomocą kilku kliknięć wybierzesz auto idealne dla siebie. Poza tym, gdy potrzebujesz samochodu, na przykład dopiero na następny tydzień, możesz go zarezerwować z wyprzedzeniem i mieć pewność, że będzie na Ciebie czekał w wyznaczonym terminie.

Jakie dokumenty zabrać do wypożyczalni?

Potrzebny będzie ważny dokument tożsamości, czyli paszport lub dowód osobisty oraz aktualne prawo jazdy.

Jak tanio wypożyczyć samochód?

Po pierwsze, dopasuj wielkość pojazdu do liczby osób, które będą nim podróżowały.

Po drugie, wybierz auto pod kątem trasy jaką nim pokonasz. Jeśli chcesz pojechać samochodem na wakacje, czy masz zamiar przemieszczać się nim w dużych odległościach, weź pod uwagę spalanie auta. Im mniej paliwa zużyje na 100 km tym taniej wyjdzie jego wynajem.

Po trzecie, zdecyduj jakie udogodnienia będą Ci niezbędne. Na przykład: klimatyzacja, elektrycznie otwierane szyby, wbudowany GPS, czujniki parkowania, czy automatyczna skrzynia biegów.

Czy wypożyczając samochód trzeba obawiać się ukrytych kosztów?

Nie, ponieważ wszystkie ważne informacje, szczegóły i obowiązki spoczywające na osobie, która chce wypożyczyć samochód są zawarte w umowie najmu.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu?

Samochód wypożyczmy już od 59 zł. Oczywiście musimy również doliczyć cenę paliwa, ponieważ przed oddaniem auta do wypożyczalni należy zatankować bak do pełna.

Warto zapoznać się z ofertą wypożyczalnia samochodów kraków www.yourcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow. Ich bogata flota pojazdów, profesjonalna obsługa i niskie ceny na pewno przyciągną Twoją uwagę.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *